CBG NANO 10ml

59,90  47,92 
-20%

Extrakcia CBG z konope je finančne náročnejšia ako extrakcia CBD, aj preto nie je ľahko dostupná.

CBG pomáha zmierniť stavy depresie, bipolárnej poruchy, paniku.

Katalógové číslo: CBGNANO10 Kategórií:

CBG NANO napomáha pri:

✓ Podporuje pamäť

✓ Zlepšuje sústredenosť

✓ Odbúranie nervozity

✓ Stimulovanie organizmu

✓ Navodenie lepšieho vnímania

✓ Trávenie

✓ Tráviace ťažkosti

 

Naše CBG NANO je pomenované podľa takzvanej „nanoemulzie“, ktorá vzniká špeciálnymi technologickými postupmi v špecifických laboratóriách. Táto emulzia obsahuje „nanočastice“, ktoré sa oveľa ľahšie dostanú do krvného obehu. Dochádza k lepšiemu vstrebávaniu a tým aj rýchlejšej aktivácii častíc CBG v ľudskom tele. Vzhľadom na celkovo vyššiu efektivitu absorpčného procesu je potrebných iba 10% dávky v porovnaní s bežne dostupnými CBG produktmi na trhu.

Extrakcia CBG z konope je finančne náročnejšia ako extrakcia CBD, aj preto nie je ľahko dostupná. CBG pomáha zmierniť stavy depresie, bipolárnej poruchy, paniku. Ďalej CBG zvyšuje hladinu neurotransmiterov v mozgu a prehĺbuje tak schopnosť riadenia emočných reakcií, dôsledkom čoho je navodenie psychickej pohody.

Musíme zdôrazniť, že CBG má pozitívny vplyv na našu pamäť. Zapamätáte si mená, miesta, udalosti a komplexné toky myšlienok rýchlejšie. Získate informácie rýchlejšie a uchovávate ich dlhšie. Taktiež budete mať dokonale jasné myslenie, aby ste mohli pracovať počas dňa a zároveň drvili zoznam úloh a mali dostatok energie na všetky činnosti.

CBG je prírodná látka získaná z rastlín konope. Na rozdiel od THC nie je psychoaktívna a je úplne legálna. Vedecké štúdie preukázali množstvo priaznivých účinkov a v posledných rokoch ukazujú čoraz väčší význam v oblasti farmácie, potravinárstva či kozmetiky.

Odporúča pri gastro problémoch, nervozite, strese, sústredení, slabom imunitnom systéme, pretože pôsobí ako prírodné antibiotikum. V skutočnosti je CBG prvý zo všetkých, ktorý sa začína tvoriť v rastline počas kvitnutia. Potom sa z nej vyvinú všetky ostatné kanabinoidy – môžeme ju teda nazvať aj „matkou všetkých kanabinoidov.

Nie je psychoaktívne (O% THC)

Vegánsky produkt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CBG NANO 10ml”

You may also like…

59,90  47,92